Institucionální management ve vědě

21. 12. 2017

Rádi bychom vás pozvali na konferenci s názvem Institucionální management ve vědě, která se uskuteční 6. 2. 2018 v Brně na CEITEC MU v areálu Univerzitního kampusu Bohunice. Konference je první z řady plánovaných aktivit zaměřených na sdílení zkušeností z vedení vědeckých institucí v České republice i zahraničí a podpory strategického plánování jako nástroje jejich rozvoje, zejména v oblastech vytváření inspirativního pracovního prostředí, rovných podmínek či příležitostí i zodpovědnosti instituce za nastavenou vědní a výzkumnou politiku.

Konference má ambici propojovat různé oblasti vědní politiky a diskutovat nesčetné otázky, které sebou její dynamický vývoj přináší s cílem inspirovat se navzájem, přinášet smysluplná a hodnotná řešení a rozvíjet kulturu a prosperitu vědeckých institucí v ČR.

Tématem letošní konference je Hodnocení kvality vědy jako cesta k vytvoření perspektivních výzkumných týmů.  V rámci plánovaných diskusních panelů zasednou renomovaní představitelé vědeckých institucí jako Zdeněk Hostomský, Jan Konvalinka, Libor Grubhoffer, Jitka Moravcová, Marcela Linková a další.

Těšit se můžete na 2 key note přednášky na zajímavá soudobá témata zabývající se hodnocením vědy v ČR i moderními HR přístupy jako nástroji rozvoje instituce. Zajímavé a prověřené názory a rady pak můžete načerpat v rámci tří diskusních panelů ale i neformálních meetingů během celé konference.

Pro více detailů navštivte webové stránky konference, kde se můžete na konferenci zaregistrovat: www.imr.ceitec.cz

 


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info