Výměnný studijní pobyt přes program ISEP mimo Evropu v jarním semestru akademického roku 2019/2020

18. 4. 2019

Láká Vás studium mimo Evropu? Chtěli byste strávit semestr/ akademický rok za mořem? V Texasu? V Uruguaji nebo v Jižní Africe? Nebo dokonce v Japonsku?

Centrum zahraničních spolupráce vypisuje výběrové řízení na studijní místa přes programu ISEP v jarním semestru 2020 akademického roku 2019/2020. CZS MU nabízí prostřednictvím organizace ISEP možnost strávit maximálně jeden semestr na více než 150 univerzitách v USA a na desítkách univerzit v dalších státech světa.

Podmínky:

  • určeno studentům prezenčního studia, kteří jsou v době přihlášení do programu min. ve druhém ročníku bakalářského nebo dlouhého magisterského studia a maximálně v prvním ročníku navazujícího magisterského studia, resp. čtvrtého ročníku dlouhého magisterského studia na MU
  • vynikající znalost angličtiny, případně jazyka, ve kterém bude výuka probíhat (španělština, portugalština, japonština, čínština, aj.)
  • délka pobytu: jeden semestr
  • student může požádat o měsíční stipendium pravděpodobně ve výši 20 000 Kč /měsíc

A co více, na Váš studijní pobyt ve Spojených státech můžete navázat stejně dlouhou pracovní stáží (Academic Training) http://www.isep.org/students/Intl_Students/academic_training.asp, která Vám umožní legálně pracovat v USA v oboru Vašeho studia.

Termín pro podání přihlášek on-line (https://isois.ois.muni.cz/application-outgoing, sekce ISEP Exchange) je v pátek 31. května 2019 do 23:59 hodin.

Součásti výběrového řízení je také jazykový test angličtiny, na který se musí přihlásit studenti, kteří plánují studium v angličtině (a nemají jeden z uznaných certifikátů).

Na test je nutné se přihlásit (prostřednictvím stejného formuláře, sekce English Test – viz https://isois.ois.muni.cz/application-outgoing). Termín konaní testu angličtiny je v úterý 28. května 2019 ve 15:00 hod.

Více informací: Více informací: https://czs.muni.cz/cs/student-mu/studijni-pobyty/isep


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info