Překladatelská stáž v Českém centru Londýn

3. 10. 2022

České centrum Londýn hledá stážistu, který by se stal silnou oporou našeho týmu ledna/února 2023, a to na dobu tří až šesti měsíců (delší doba stáže je vítána).

Stáž bude zaměřena na překlady textů z angličtiny do češtiny a v menší míře i z češtiny do angličtiny. Bude se jednat zejména o texty pro českou verzi webové stránky Českého centra v Londýně (ČCL) (www.czechcentre.org.uk), ale i další texty spojené s propagací akcí ČCL.

Stáž bude probíhat v prostorách naší kanceláře v centru Londýna a je vhodná pro studenty, kteří mají jako hlavní studijní obor překladatelství či jiný sociálně vědní obor.

Tato stáž je určena pro studenty vysokých škol, kteří ji mohou podstoupit v rámci programu ERASMUS+.

Před podáním žádosti se prosím podrobně informujte o možnosti získání stipendia Erasmus+ pro výjezd do Velké Británie na příslušném oddělení Vaší univerzity a to zejména s ohledem na změny způsobené odchodem Velké Británie z Evropské unie.

Přehled všech článků