Nástěnka / Noticeboard

Nabídky práce (Job Offers)


Centrála cestovního ruchu Jižní Morava ve spolupráci s ECON MUNI hledá komunikativní a spolehlivé tazatele pro provedení dotazníkových šetření na vybraných gastronomických akcích v regionu.

Informace zde.

22.5.2024


Kdo doučí do září angličtinu věčnému začátečníkovi. Cenu respektuji. Prosím, kontaktujte mě na telefon. čísle: 732551744.


STÁTNÍ HRAD KARLŠTEJN národní kulturní památka rozšiřuje svůj pracovní tým a hledá právě Tebe na pozici PRŮVODKYNĚ / PRŮVODCE.

Informace zde.

6.3.2024


PROJECT COORDINATOR AT SKRIVANEK – BRNO

Informace zde.

23.12.2023

ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, přijme ihned učitele/lku AJ.
Žádosti prosím zasílejte na e-mail: skolablatnice@skolablatnice.cz.


28.11.2023


English Tutor for 11-Year-Old
Do you have a passion for teaching and helping young minds develop essential language skills? We are seeking a dedicated and enthusiastic university student to provide one-on-one English tutoring to an 11-year-old boy. This is a great opportunity to engage a student in a personalized learning experience and make a positive impact on his educational journey.
Schedule:
The schedule will be determined based on the availability of both the student tutor and the 11-year-old student, ensuring flexibility in lesson times and adapting to the student's learning pace.
Location:
Lessons can be conducted preferably in-person at a location convenient for both the tutor and the student or online, depending on their preferences.
How to Apply:
If you are excited about this opportunity, please send your resume to martin.majkus@gmail.com . Please include "English Tutor Application" in the subject line.

Jazykovka Eden v Ivančicích hledá nové lektory AJ.

Nabízíme ideální pracovní příležitost 3 - 15 h/týdně pro studenty AJ v příjemném prostředí v centru Ivančic. Získejte zkušenosti s vedením kurzů angličtiny různých úrovní i zaměření, dětí i dospělých v malých skupinách či individuálních lekcích.

Mgr. Klára Marvánová, info@jazykovka-eden.cz, +420 775 109 228

05.09.2023


Pro náš festival ilustrace a komiksu s mezinárodní účasti hledáme stážisty na simultanní tlumočení z a do anglického jazyka.

Festival se koná již 10. rokem v termínu 21.9. - 26.9.2023 v Praze, Holešovické tržnici. Letos se festivalu zúčastní zástupci 10 světových festivalu ilustrace a komiksu.

Rádi bychom v sobotu 23.9. zajistili simultánní tlumočení z anglického jazyka do češtiny a v neděli 24.9. z českého jazyka do angličtiny. Techniku potřebnou k tlumočení máme již zajištěnou.

Více informací zde.


Part time job for English native level
speakers – 200 CZK/hour
Brand Brothers is a market research company, which provides marketing surveys world-wide.
For our current project we are looking for native level English speakers (for a project in the USA)

More information here.

24.08.2023


ZŠ Horníkova Brno Líšeň přijme do mladého přátelského kolektivu učitele anglického jazyka na částečný nebo plný úvazek, jedná se o výuku žáků převážně druhého stupně ZŠ. Škola má i specializované třídy s větším počtem hodin angličtiny a rodilou mluvčí. Dále hledáme na cca 8 hodin učitele německého jazyka.

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Sikorová hsikorova@zshornikova.cz

13.04.2023


Nabídky placených stáží pro studenty v Zebra Technologies na letošní léto.

Informace zde.

10.3.2023


Temporary Videogame Tester - Czech (Based in Spain)

We are a global team of creators, storytellers, technologists, experience originators, innovators and so much more. We believe amazing games and experiences start with teams as diverse as the players and communities we serve. At Electronic Arts, the only limit is your imagination.

More information here.


Jazyková škola P.A.R.K. hledá nové lektory AJ.

Nabízí part-time i full-time pozice vedení kurzů angličtiny různých úrovní i zaměření ve velmi příjemném prostředí, kde je radost učit.

Více info viz plakát.


TRIVIS – Střední škola veřejnoprávní Brno, s.r.o.

Hledáme učitele anglického jazyka co nejdříve 2023 do 30. 6. 2023.

Vhodné i jako brigáda pro studenty.

Úvazek: plný úvazek, popř. částečný úvazek

Nástup na pozici: učitel/ka
Aprobace, specifikace: Anglický jazyk


Kontaktní údaje

Název školy / organizace: TRIVIS – Střední škola veřejnoprávní Brno, s.r.o.

Kontaktní osoba: Mgr. Milan Čermák

Kontaktní telefon: 603264772

Kontaktní e-mail: cermak@trivis.cz


Productive Playhouse is seeking Czech to English translators to participate in a large-scale short-term translation project.

More information here.

10. 1. 2023


We are looking for 20 hours/per week support for our Customer Specialist Team. Can you speak English and another European language (German, Italian, Turkish, Spanish)? Do you want to use your language skills?

Customer Support Intern

2.12.2022


Ředitelství pro jazyk občanů Evropského parlamentu hledá stážisty od 1. března 2023 – uzávěrka přihlášek je 31. října.

Přihláška a bližší informace jsou k dispozici zde.

21.10.2022


ZŠ Horníkova přijme učitele anglického jazyka na plný úvazek, jedná se o výuku žáků převážně druhého stupně ZŠ. Škola má i specializované třídy s větším počtem hodin angličtiny a rodilou mluvčí.

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Sikorová hsikorova@zshornikova.cz

11.10.2022


Zebra Technologies - nabídka práce na poloviční úvazek

Intern with German


Jazyková škola TLC Trainings and Languages, s.r.o. (www.tlc.cz) hledá lektorky a lektory anglického jazyka pro firemní kurzy v Brně a okolí a v Třebíči. Jedná se o dlouhodobé prezenční jazykové kurzy pro školní rok 2022/2023.

Pokud máte zájem o bližší informace, využijte prosím níže uvedené kontaktní údaje:

Gabriela Suchá, sucha@tlc.cz, +420 773 014 853

11. 8. 2022


Jazyková škola TLC Trainings and Languages, s.r.o. (www.tlc.cz) hledá lektorky a lektory českého jazyka pro cizince. Jedná se o dlouhodobé prezenční i online kurzy pro dospělé pro školní rok 2022/2023.

Pokud máte zájem o bližší informace, využijte prosím níže uvedené kontaktní údaje:

Gabriela Suchá, sucha@tlc.cz, +420 773 014 853

11. 8. 2022


Střední průmyslová škola chemická Pardubice hledá učitele Anglického jazyka na plný úvazek.

Více informací zde.

21. 6. 2022


Junior roles in Zebra

More information here.

21. 6. 2022


Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky v Brně hledá českého lektora/lektorku anglického jazyka, nástup od září 2022.

Více informací zde.

20. 6. 2022


Placené stáže ve společnosti Zebra Technologies na léto 2022.

Více informací zde a zde

27. 4. 2022


Ministerstvo obrany České republiky hledá zaměstnance na pozici tlumočník/překladatel v jazykové kombinaci angličtina/francouzština či angličtina/němčina. Nástup možný v květnu 2022. Pozice je vhodná pro absolventy tlumočnictví. Jedná se o záskok za mateřskou dovolenou. Nabízíme platovou třídu 13, příspěvek na stravování a 5 týdnů dovolené. Místo výkonu práce: Praha 6. Požadujeme předpoklady pro získání bezpečnostní prověrky na stupeň tajné. Kontakt 702 000 665, životopis prosím zašlete na: tpmo@army.cz

23. 4. 2022


Mendelova střední škola Nový Jičín, p.o. - pracoviště Dukelská 350, Šenov u Nového JIčína, hledá učitele anglického jazyka na plný úvazek od září 2022.

Kontakt: monika.kubiszova@mendelova-stredni.cz

20. 4. 2022


Baví tě překlad a titulkování? Nebo se to chceš teprve naučit? Chceš se zlepšit a jednou titulkovat pro televize, kina, HBO nebo Netflix? Tak nám pošli ukázku své tvorby a třeba tě přijmeme do týmu! Sháníme nejen překladatele z angličtiny, ale i z dalších jazyků wink.

Hledáme nové překladatele a titulkáře pro VideaČesky.cz. Od potenciálních kolegů čekáme, že nám pomůžou s překlady nejen vlastních oblíbených YouTube kanálů, ale především dlouhodobě oblíbených pořadů, tipů od diváků a tematických videí. 

Více informací zde.

21. 3. 2022


Státní hrad Karlštejn rozšiřuje svůj pracovní tým a hledá kolegyni či kolegu na pozici průvodkyně / průvodce. 

Více informací zde.

16. 2. 2022


Brigáda v MKM. Hledáme nové lektory AJ.

Více informací zde.

16. 2. 2022


We are looking for an English teacher for a 7-year-old girl, who understands well (as she’s been learning English since she was very little) but needs conversation lessons to start talking as well.

Ideally a native speaker (or someone with a high level of English) who speaks a little Czech. The lessons would take place right at the little student's home (not far from Tesco Královo Pole), once a week in the afternoon.

Reward per lesson - approx. 400 CZK

If you are interested, please contact Ms. Topinková: topinkova@awec.cz


Překladatelská agentura PRESTO hledá studenty na pozice překladatele a korektora filmových titulků z EN do CS.

Více informací zde.


Sháním pomoc se školními úkoly z anglického jazyka - porozumění čtenému textu, konverzace, gramatika (hypothetical situations, prepositions and gerunds, ...).

Jazyková úroveň: B2.

Kontakt: sebesta25@centrum.cz


Školský komplex na Mendlově náměstí v Brně hledá učitele/učitelku angličtiny na částečný úvazek (16 hodin/týden). Jedná se o výuku na víceletém gymnáziu. Nástup ihned. V případě zájmu pište na e-mail zimek@skolskykomplex.cz.


Jazyková škola TLC Trainings and Languages, s.r.o. (www.tlc.cz) hledá lektorky a lektory anglického jazyka pro firemní kurzy v Brně a v Novosedlech. Jedná se o dlouhodobé kurzy pro školní rok 2021/2022.

Pokud máte zájem o bližší informace, využijte prosím níže uvedené kontaktní údaje:

Gabriela Suchá, sucha@tlc.cz, +420 773 014 853


Střední průmyslová škola stavební Brno shání od září na výpomoc studenta navazujícího magisterského nebo doktorského studia jako zástup za učitele anglického jazyka po dobu jeho nemoci. Hrubý odhad je v tuto chvíli 3 měsíce. Nastoupit je možné na plný nebo jen částečný úvazek dle domluvy. V případě zájmu nebo dalších dotazů napište na email kuchtikova@spsstavbrno.cz.


Brigáda v MKM

Hledáme nové lektory AJ do pomaturitka 2021/2022

Další informace zde.


PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR s EN pro odd. mezinárodních projektů

Jsme největší jazykovou agenturou v České republice. Překládáme, tlumočíme a vyučujeme ve více než 80 jazykových kombinacích už přes dvacet let. Počet poboček, množství spokojených zákazníků a objem tržeb nás právem řadí mezi největší jazykové agentury ve střední a východní Evropě.


Děkan Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové vypisuje výběrové řízení
na obsazení míst akademických pracovníků na pozice lektora/odborného asistenta/docenta pro Katedru anglického jazyka a literatury.

Bližší informace zde.


Ředitel školy vyhlašuje výběrové řízení na pozici
učitel všeobecně vzdělávacích předmětů
Cizí jazyk – angličtina (částečný úvazek)

Termín ukončení výběrového řízení je tento pátek 4. června 2021.

Bližší informace zde.


Baví Tě práce s dětmi? Chceš se realizovat ve škole, do které chodí děti i dospěláci rádi?
Do našeho týmu hledáme učitele angličtiny na částečný pracovní úvazek. Nástup od září 2021.

Informace zde.


Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590, přijme na plný pracovní úvazek absolventa magisterského studijního programu nebo studenta magisterského studia na výuku

a n g l i c k é h o   j a z y k a.

Nástup do pracovního poměru od 1. 9. 2021.

Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu Gymnázium Aloise Jiráska,
T. G. Masaryka 590, 570 01 Litomyšl nebo na hynkova@glit.cz do 30. 5. 2021.


Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o., Zlín nabízí od 1. 9. 2021 místo učitele/ky  českého jazyka a literatury s jakoukoli další aprobací, např. společenské vědy, německý jazyk, atd.  na plný úvazek

Kontakt: Mgr. David Martinek
ředitel školy
email: spos@s@spos.cz
telefon: 577 210 227


Obchodní akademie v Brně přijme učitele/-lku s aprobací anglický jazyk. Nabízíme plný úvazek od 1. 2. 2021. Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání v daném oboru. Přátelský kolektiv, podpora od ostatních pedagogů zaručena. Případné životopisy zasílejte na email: vadovicova@oaeldo.cz


DUNGEONS AND DRAGONS BRNO
Fellow english-speaking tabletop gamers and gaming enthusiasts of all kinds, We are currently looking for players and DMs who would like to meet occasionally and play a friendly game of Dungeons and Dragons 5th edition. All ideas are welcome, no previous experience is needed. The games will be English-only, so it might be a welcome opportunity to practice your language skills in a new environment. If you are interested, please do not hesitate and contact us at dndbrno@gmail.com


Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa učitele angličtiny na celý úvazek s nástupem od 1. 9. 2020. Své životopisy zasílejte do 30. 6. 2020 na email: office@cmgp.cz.


Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o. ve Zlíně nabízí práci pro absolventy na místo učitele anglického jazyka na plný úvazek. Více informací je k dispozici zde.


JŠ Hello hledá lektory angličtiny. Hledáme spolehlivé kandidáty s úrovní jazyka min. C1 a zkušenostmi s výukou. Nabízíme zázemí velké jazykové školy včetně metodické podpory, profesní růst a přátelský kolektiv podobně laděných lidí. V případě zájmu nás kontaktujte na brno@hello.cz.


We are looking for Junior Researcher (m/f/d) Czech Republic Editorial Research Intelligence Department to start in our Hamburg office as soon as possible. More information can be found here.


Urgentně hledáme v Brně projektového koordinátora do amerického Back Office teamu společnosti Skřivánek. Vyžadujeme výbornou znalost angličtiny (B2-C1), aby byl dotyčný schopen komunikovat s klienty z USA. Bližší informace k nabídce naleznete zde: https://www.jobs.cz/rpd/1436954346/?searchId=de22eb45-1738-40b1-bfa5-6848f217a87a&rps=230


ZŠ Sokolnice hledá krátkodobý zástup na předměty AJ-ČJ na II.stupni, v termínu 22.10.-12.11.2019. Dostupnost z centra Brna busem cca 25 minut. Případní zájemci mohou psát na: david.elicer@zssokolnice.eu


Gymnázium EDUCAnet Ostrava s.r.o. hledá vyučujícího anglického jazyka. Jedná se o zkrácený úvazek 14 hodin (možno i 4 nebo 6). Nástup ihned, rozvrhově jsme schopni se přizpůsobit. V případě zájmu volejte na tel. číslo 774 073 316 nebo pište na mail marcela.lacina@educanet.cz.


Nabídka práce pro absolventy na místo učitele anglického jazyka na plný úvazek na Střední škole podnikatelské a Vyšší odborné škole, s.r.o. ve Zlíně.

Kontaktní údaje: email: spos@spos.cz tel.: 577210227


Aktuální konkurzy do institucí EU. Více informací zde.


Stojanovo gymnázium, Velehrad přijme od ŠR 2019/2020 do svého pedagogického týmu nové kolegy s aprobací FY, CHE, AJ pro SŠ (v různých kombinacích) a vychovatelku pro Domov mládeže. Informace zde.


TRANSLATION TRAINEESHIP at the Council of the European Union. For more information click here.


Nabídka pozice učitele anglického jazyka na Střední průmyslové škole chemické v Brně pro absolventy magisterského studia učitelství pro SŠ. Nástup je možný od začátku února. V případě zájmu prosím pošlete co nejdříve svůj strukturovaný životopis na e-mail: pavlickova@spschbr.cz


Technical Writer
As a member of the technical writing division, you will design, create and deliver whole product documentation sets and/or related courseware. Edit, organize and direct the work activities of other technical writers and staff. Plan the format, arrange the layout of publications and edit work for conformance to publication standards and specifications.

More information can be found here.


Jazyková škola Lingua centrum, Husova 7, Brno, hledá nové lektory a lektorky anglického jazyka pro výuku kurzů veřejnostních, individuálních i firemních.

Co Vám nabídneme:
- práci pro největší jazykovou školu na Moravě
- zázemí v centru Brna, studijní materiály, knihy, učebnice, prostory pro výuku
- možnost konzultací se senior teacher a rodilými mluvčími
- různorodou výuku
- práci na DPP i OSVČ od 250 Kč/60 minut (odvíjí se od zkušeností)

Co by měl splňovat náš nový lektor:
- být studentem/studentkou 4. nebo 5. ročníku magisterského oboru
- mít znalost anglického jazyka na úrovni C1 (B2)
- být komunikativní, pozitivní, flexibilní, mít chuť se zlepšovat
- zkušenosti s výukou nebo doučováním jsou vítány

Pošlete nám prosím Váš strukturovaný životopis s krátkým medailonkem o sobě (cca 500 znaků) na brno@lingua-centrum.cz pod předmětem Nový lektor, případně se za námi zastavte přímo v naší škole.


Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Poradce pro studium v USA/ Media, PR.
Podrobnosti zde.
Podrobná náplň práce a odpovědi na dotazy k dispozici na vyžádání na fulbright@fulbright.cz

Uzávěrka 31.12.2018.

Ideální doba nástupu od 1.2. 2019


ZŠ Chalabalova (Brno – Kohoutovice) hledá učitele AJ (nejlépe v kombinaci se Z nebo NJ, ale není nutné) na částečný nebo plný úvazek. Nástup od ledna 2019. Vhodné i pro studenty PdF a FF. Tabulkový plat, přátelský a genderově vyvážený kolektiv kolegů a hodní žáci. Vhodné i pro budoucí učitele SŠ. Zkušenost k nezaplacení!
V případě zájmu kontaktujte zástupkyni ředitele školy: ZŠ telefon: 547 422 643, vburesova@chalabalova.cz nebo dnestrojilova@chalabalova.cz.


Hledám studentku nebo studenta, kteří by mi pomohli s přípravou k maturitě z AJ. Možno i intenzivně, v centru Brna, kdykoli. Tel.: 606 168 713, Radmila.Florianova@gmail.com.


HLEDÁME PŘEKLADATELE Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY
Jsme překladatelská agentura z Brna a hledáme překladatele textů z oblasti IT z angličtiny do češtiny na pravidelnou dlouhodobou spolupráci. Překladatel by měl výborně ovládat oba jazyky a orientovat se v IT. Veškeré podrobnosti a dotazy zodpovíme na e-mailu ando@ando.cz. Těšíme se na Vás!


Hledáme studentku na doučování

ANGLICKÉHO JAZYKA

(ev. i španělštiny; ZŠ 7. tř.)

V pondělí odpoledne 1,5h/300 Kč (Kr. Pole). Tel: 606 412 400


Obchodní akademie ELDO, o.p.s. přijme k okamžitému nástupu učitele anglickéhoh jazyka na plný úvazek.

Kontakt: Obchodní akademie ELDO, Střední 59, Brno

Tel.: 541 219 844, kl. 117

Email: vadovicova@oaeldo.cz


TRAINEESHIP in the EUROPEAN CENTRAL BANK
(Ref: 2018-230-TRA)
The Directorate General Communications of the European Central Bank (ECB) is seeking applications from candidates with at least a bachelor’s degree in English studies or translation from English to participate in a traineeship in the Language Services Division for a period of three months in 2019.

Leaflet

URL


ČLC hledá nového kolegu / novou kolegyni na plný úvazek

Ideálně od října přijmeme nového koordinátora mezinárodní spolupráce se zaměřením na anglickojazyčnou oblast.

Další informce jsou k dispozici zde.


Doučování AJ
Hledáme VŠ(u) pro studenta 4.roč. 6-ti letého gymnázia
pro konverzaci a drobné korekce gramatiky v A.J.
V Brně 16, m. 777 612 430.


Stáž v Českém centru Londýn

V současné době hledáme externího překladatele textů pro naši webovou stránku. Jedná se o externí stáž, za níž nabízíme finanční odměnu 100 GBP za měsíc a uhrazení letenky do Londýna a zpět a ubytování na tři noci. Vybraní uchazeči budou pracovat z domova z České republiky či odjinud cca 10 hodin týdně. Stážista by měl začít v říjnu tohoto roku.

Zároveň České centrum Londýn vypisuje neplacenou překladatelskou stáž v Londýně, a to od ledna 2019. Tato stáž  je vhodná pro studenty, kteří mohou podstoupit stáž díky programu Erasmus. Stáž bude probíhat v prostorách naší kanceláře v centru Londýna.

Více informacín o těchto nabídkách najdete na našich webových stránkách zde:
http://london.czechcentres.cz/cs/novinky/ceske-centrum-londyn-hleda-prekladatele/

http://london.czechcentres.cz/cs/o-nas/staze/


Do rozrůstajícího se týmu naší základní školy přijmeme od příštího školního roku nového kolegu nebo kolegyni, kteří povedou odpolední Anglické kluby, určené pro žáky 1. stupně. Chceme, aby kluby rozvíjely u dětí nenásilnou formou především jejich konverzační schopnosti. Práce je na částečný úvazek a je vhodná též pro studenty.

Podrobné informace jsou k diposizi zde.


Jazyková škola Trend Language Solutions hledá lektory anglického jazyka pro firemní výuku na Moravě. Mimo jiné i v těchto lokalitách: Brno, Vsetín, Letohrad, Olomouc a Zlín.
Nabízíme spolupráci na DPP, DPČ i spolupráci s OSVČ. Klienti poptávají tyto kurzy: General English, Business English, Technical English. Dostanete se do zajímavých firem a obohatíte si slovní zásobu.
Našim lektorům dopřáváme jak individuální metodickou podporu tak i interní workshopy. Jsme schopni dobře ohodnotit již zkušené lektory a začínajícím lektorům pomoci nastartovat kariéru.
Kontaktujte nás na: puskas.tls@gmail.com tel: +420 737 164 028 web: www.trendls.cz


Hledáme trpělivého „pedagoga“ pro konverzaci anglického jazyka s našimi dětmi (dva kluci 15 let) při 10-ti denním pobytu na privátní plachetnici v Chorvatsku v termínu 30.7. - 9.8. 2018

Ideální, pokud máte vztah k jachtingu, nebo máte zájem se seznámit s tímto sportem.

Nejlépe student/ka, ale není podmínkou. Nabízíme pobyt vč. stravy, výměnou za konverzaci.

V případě zájmu prosím o zaslání Vašeho CV (pavel.stejskal@tpscentrum.cz).


We're looking for enthusiastic, tech-savvy students to join our growing team of professional writers documenting NetSuite.

Detailed information can be found here.


Svět vzdělání, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici lektora angličtiny.

Podrobné informace jsou k dispozici zde.


Škola jazyků Zlín hledá lektory anglického jazyka.

Podrobné informace jsou k dispozici zde.


Lídr trhu s firemním jazykovým vzděláváním ve střední Evropě hledá lektory anglického jazyka.

Podrobné informace jsou k dispozici zde.


Jazyková škola Lingua centrum hledá lektory anglického jazyka. 

Podrobné informace jsou k dispozici zde.


Hledáme do realizačního týmu PŘEKLADATELE/TLUMOČNÍKA Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY na dobu realizace projektu v oblasti farmacie (práce možná na dohodu nebo zkrácený pracovní úvazek, event. OSVČ).
Podrobné informace jsou k dispozici zde.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info