Nástěnka / Noticeboard

Nabídky práce (Job Offers)


Sháním pomoc se školními úkoly z anglického jazyka - porozumění čtenému textu, konverzace, gramatika (hypothetical situations, prepositions and gerunds, ...).

Jazyková úroveň: B2.

Kontakt: sebesta25@centrum.cz


Školský komplex na Mendlově náměstí v Brně hledá učitele/učitelku angličtiny na částečný úvazek (16 hodin/týden). Jedná se o výuku na víceletém gymnáziu. Nástup ihned. V případě zájmu pište na e-mail zimek@skolskykomplex.cz.


Jazyková škola TLC Trainings and Languages, s.r.o. (www.tlc.cz) hledá lektorky a lektory anglického jazyka pro firemní kurzy v Brně a v Novosedlech. Jedná se o dlouhodobé kurzy pro školní rok 2021/2022.

Pokud máte zájem o bližší informace, využijte prosím níže uvedené kontaktní údaje:

Gabriela Suchá, sucha@tlc.cz, +420 773 014 853


Střední průmyslová škola stavební Brno shání od září na výpomoc studenta navazujícího magisterského nebo doktorského studia jako zástup za učitele anglického jazyka po dobu jeho nemoci. Hrubý odhad je v tuto chvíli 3 měsíce. Nastoupit je možné na plný nebo jen částečný úvazek dle domluvy. V případě zájmu nebo dalších dotazů napište na email kuchtikova@spsstavbrno.cz.


Brigáda v MKM

Hledáme nové lektory AJ do pomaturitka 2021/2022

Další informace zde.


PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR s EN pro odd. mezinárodních projektů

Jsme největší jazykovou agenturou v České republice. Překládáme, tlumočíme a vyučujeme ve více než 80 jazykových kombinacích už přes dvacet let. Počet poboček, množství spokojených zákazníků a objem tržeb nás právem řadí mezi největší jazykové agentury ve střední a východní Evropě.


Děkan Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové vypisuje výběrové řízení
na obsazení míst akademických pracovníků na pozice lektora/odborného asistenta/docenta pro Katedru anglického jazyka a literatury.

Bližší informace zde.


Ředitel školy vyhlašuje výběrové řízení na pozici
učitel všeobecně vzdělávacích předmětů
Cizí jazyk – angličtina (částečný úvazek)

Termín ukončení výběrového řízení je tento pátek 4. června 2021.

Bližší informace zde.


Baví Tě práce s dětmi? Chceš se realizovat ve škole, do které chodí děti i dospěláci rádi?
Do našeho týmu hledáme učitele angličtiny na částečný pracovní úvazek. Nástup od září 2021.

Informace zde.


Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590, přijme na plný pracovní úvazek absolventa magisterského studijního programu nebo studenta magisterského studia na výuku

a n g l i c k é h o   j a z y k a.

Nástup do pracovního poměru od 1. 9. 2021.

Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu Gymnázium Aloise Jiráska,
T. G. Masaryka 590, 570 01 Litomyšl nebo na hynkova@glit.cz do 30. 5. 2021.


Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o., Zlín nabízí od 1. 9. 2021 místo učitele/ky  českého jazyka a literatury s jakoukoli další aprobací, např. společenské vědy, německý jazyk, atd.  na plný úvazek

Kontakt: Mgr. David Martinek
ředitel školy
email: spos@s@spos.cz
telefon: 577 210 227


Obchodní akademie v Brně přijme učitele/-lku s aprobací anglický jazyk. Nabízíme plný úvazek od 1. 2. 2021. Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání v daném oboru. Přátelský kolektiv, podpora od ostatních pedagogů zaručena. Případné životopisy zasílejte na email: vadovicova@oaeldo.cz


DUNGEONS AND DRAGONS BRNO
Fellow english-speaking tabletop gamers and gaming enthusiasts of all kinds, We are currently looking for players and DMs who would like to meet occasionally and play a friendly game of Dungeons and Dragons 5th edition. All ideas are welcome, no previous experience is needed. The games will be English-only, so it might be a welcome opportunity to practice your language skills in a new environment. If you are interested, please do not hesitate and contact us at dndbrno@gmail.com


Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa učitele angličtiny na celý úvazek s nástupem od 1. 9. 2020. Své životopisy zasílejte do 30. 6. 2020 na email: office@cmgp.cz.


Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o. ve Zlíně nabízí práci pro absolventy na místo učitele anglického jazyka na plný úvazek. Více informací je k dispozici zde.


JŠ Hello hledá lektory angličtiny. Hledáme spolehlivé kandidáty s úrovní jazyka min. C1 a zkušenostmi s výukou. Nabízíme zázemí velké jazykové školy včetně metodické podpory, profesní růst a přátelský kolektiv podobně laděných lidí. V případě zájmu nás kontaktujte na brno@hello.cz.


We are looking for Junior Researcher (m/f/d) Czech Republic Editorial Research Intelligence Department to start in our Hamburg office as soon as possible. More information can be found here.


Urgentně hledáme v Brně projektového koordinátora do amerického Back Office teamu společnosti Skřivánek. Vyžadujeme výbornou znalost angličtiny (B2-C1), aby byl dotyčný schopen komunikovat s klienty z USA. Bližší informace k nabídce naleznete zde: https://www.jobs.cz/rpd/1436954346/?searchId=de22eb45-1738-40b1-bfa5-6848f217a87a&rps=230


ZŠ Sokolnice hledá krátkodobý zástup na předměty AJ-ČJ na II.stupni, v termínu 22.10.-12.11.2019. Dostupnost z centra Brna busem cca 25 minut. Případní zájemci mohou psát na: david.elicer@zssokolnice.eu


Gymnázium EDUCAnet Ostrava s.r.o. hledá vyučujícího anglického jazyka. Jedná se o zkrácený úvazek 14 hodin (možno i 4 nebo 6). Nástup ihned, rozvrhově jsme schopni se přizpůsobit. V případě zájmu volejte na tel. číslo 774 073 316 nebo pište na mail marcela.lacina@educanet.cz.


Nabídka práce pro absolventy na místo učitele anglického jazyka na plný úvazek na Střední škole podnikatelské a Vyšší odborné škole, s.r.o. ve Zlíně.

Kontaktní údaje: email: spos@spos.cz tel.: 577210227


Aktuální konkurzy do institucí EU. Více informací zde.


Stojanovo gymnázium, Velehrad přijme od ŠR 2019/2020 do svého pedagogického týmu nové kolegy s aprobací FY, CHE, AJ pro SŠ (v různých kombinacích) a vychovatelku pro Domov mládeže. Informace zde.


TRANSLATION TRAINEESHIP at the Council of the European Union. For more information click here.


Nabídka pozice učitele anglického jazyka na Střední průmyslové škole chemické v Brně pro absolventy magisterského studia učitelství pro SŠ. Nástup je možný od začátku února. V případě zájmu prosím pošlete co nejdříve svůj strukturovaný životopis na e-mail: pavlickova@spschbr.cz


Technical Writer
As a member of the technical writing division, you will design, create and deliver whole product documentation sets and/or related courseware. Edit, organize and direct the work activities of other technical writers and staff. Plan the format, arrange the layout of publications and edit work for conformance to publication standards and specifications.

More information can be found here.


Jazyková škola Lingua centrum, Husova 7, Brno, hledá nové lektory a lektorky anglického jazyka pro výuku kurzů veřejnostních, individuálních i firemních.

Co Vám nabídneme:
- práci pro největší jazykovou školu na Moravě
- zázemí v centru Brna, studijní materiály, knihy, učebnice, prostory pro výuku
- možnost konzultací se senior teacher a rodilými mluvčími
- různorodou výuku
- práci na DPP i OSVČ od 250 Kč/60 minut (odvíjí se od zkušeností)

Co by měl splňovat náš nový lektor:
- být studentem/studentkou 4. nebo 5. ročníku magisterského oboru
- mít znalost anglického jazyka na úrovni C1 (B2)
- být komunikativní, pozitivní, flexibilní, mít chuť se zlepšovat
- zkušenosti s výukou nebo doučováním jsou vítány

Pošlete nám prosím Váš strukturovaný životopis s krátkým medailonkem o sobě (cca 500 znaků) na brno@lingua-centrum.cz pod předmětem Nový lektor, případně se za námi zastavte přímo v naší škole.


Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Poradce pro studium v USA/ Media, PR.
Podrobnosti zde.
Podrobná náplň práce a odpovědi na dotazy k dispozici na vyžádání na fulbright@fulbright.cz

Uzávěrka 31.12.2018.

Ideální doba nástupu od 1.2. 2019


ZŠ Chalabalova (Brno – Kohoutovice) hledá učitele AJ (nejlépe v kombinaci se Z nebo NJ, ale není nutné) na částečný nebo plný úvazek. Nástup od ledna 2019. Vhodné i pro studenty PdF a FF. Tabulkový plat, přátelský a genderově vyvážený kolektiv kolegů a hodní žáci. Vhodné i pro budoucí učitele SŠ. Zkušenost k nezaplacení!
V případě zájmu kontaktujte zástupkyni ředitele školy: ZŠ telefon: 547 422 643, vburesova@chalabalova.cz nebo dnestrojilova@chalabalova.cz.


Hledám studentku nebo studenta, kteří by mi pomohli s přípravou k maturitě z AJ. Možno i intenzivně, v centru Brna, kdykoli. Tel.: 606 168 713, Radmila.Florianova@gmail.com.


HLEDÁME PŘEKLADATELE Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY
Jsme překladatelská agentura z Brna a hledáme překladatele textů z oblasti IT z angličtiny do češtiny na pravidelnou dlouhodobou spolupráci. Překladatel by měl výborně ovládat oba jazyky a orientovat se v IT. Veškeré podrobnosti a dotazy zodpovíme na e-mailu ando@ando.cz. Těšíme se na Vás!


Hledáme studentku na doučování

ANGLICKÉHO JAZYKA

(ev. i španělštiny; ZŠ 7. tř.)

V pondělí odpoledne 1,5h/300 Kč (Kr. Pole). Tel: 606 412 400


Obchodní akademie ELDO, o.p.s. přijme k okamžitému nástupu učitele anglickéhoh jazyka na plný úvazek.

Kontakt: Obchodní akademie ELDO, Střední 59, Brno

Tel.: 541 219 844, kl. 117

Email: vadovicova@oaeldo.cz


TRAINEESHIP in the EUROPEAN CENTRAL BANK
(Ref: 2018-230-TRA)
The Directorate General Communications of the European Central Bank (ECB) is seeking applications from candidates with at least a bachelor’s degree in English studies or translation from English to participate in a traineeship in the Language Services Division for a period of three months in 2019.

Leaflet

URL


ČLC hledá nového kolegu / novou kolegyni na plný úvazek

Ideálně od října přijmeme nového koordinátora mezinárodní spolupráce se zaměřením na anglickojazyčnou oblast.

Další informce jsou k dispozici zde.


Doučování AJ
Hledáme VŠ(u) pro studenta 4.roč. 6-ti letého gymnázia
pro konverzaci a drobné korekce gramatiky v A.J.
V Brně 16, m. 777 612 430.


Stáž v Českém centru Londýn

V současné době hledáme externího překladatele textů pro naši webovou stránku. Jedná se o externí stáž, za níž nabízíme finanční odměnu 100 GBP za měsíc a uhrazení letenky do Londýna a zpět a ubytování na tři noci. Vybraní uchazeči budou pracovat z domova z České republiky či odjinud cca 10 hodin týdně. Stážista by měl začít v říjnu tohoto roku.

Zároveň České centrum Londýn vypisuje neplacenou překladatelskou stáž v Londýně, a to od ledna 2019. Tato stáž  je vhodná pro studenty, kteří mohou podstoupit stáž díky programu Erasmus. Stáž bude probíhat v prostorách naší kanceláře v centru Londýna.

Více informacín o těchto nabídkách najdete na našich webových stránkách zde:
http://london.czechcentres.cz/cs/novinky/ceske-centrum-londyn-hleda-prekladatele/

http://london.czechcentres.cz/cs/o-nas/staze/


Do rozrůstajícího se týmu naší základní školy přijmeme od příštího školního roku nového kolegu nebo kolegyni, kteří povedou odpolední Anglické kluby, určené pro žáky 1. stupně. Chceme, aby kluby rozvíjely u dětí nenásilnou formou především jejich konverzační schopnosti. Práce je na částečný úvazek a je vhodná též pro studenty.

Podrobné informace jsou k diposizi zde.


Jazyková škola Trend Language Solutions hledá lektory anglického jazyka pro firemní výuku na Moravě. Mimo jiné i v těchto lokalitách: Brno, Vsetín, Letohrad, Olomouc a Zlín.
Nabízíme spolupráci na DPP, DPČ i spolupráci s OSVČ. Klienti poptávají tyto kurzy: General English, Business English, Technical English. Dostanete se do zajímavých firem a obohatíte si slovní zásobu.
Našim lektorům dopřáváme jak individuální metodickou podporu tak i interní workshopy. Jsme schopni dobře ohodnotit již zkušené lektory a začínajícím lektorům pomoci nastartovat kariéru.
Kontaktujte nás na: puskas.tls@gmail.com tel: +420 737 164 028 web: www.trendls.cz


Hledáme trpělivého „pedagoga“ pro konverzaci anglického jazyka s našimi dětmi (dva kluci 15 let) při 10-ti denním pobytu na privátní plachetnici v Chorvatsku v termínu 30.7. - 9.8. 2018

Ideální, pokud máte vztah k jachtingu, nebo máte zájem se seznámit s tímto sportem.

Nejlépe student/ka, ale není podmínkou. Nabízíme pobyt vč. stravy, výměnou za konverzaci.

V případě zájmu prosím o zaslání Vašeho CV (pavel.stejskal@tpscentrum.cz).


We're looking for enthusiastic, tech-savvy students to join our growing team of professional writers documenting NetSuite.

Detailed information can be found here.


Svět vzdělání, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici lektora angličtiny.

Podrobné informace jsou k dispozici zde.


Škola jazyků Zlín hledá lektory anglického jazyka.

Podrobné informace jsou k dispozici zde.


Lídr trhu s firemním jazykovým vzděláváním ve střední Evropě hledá lektory anglického jazyka.

Podrobné informace jsou k dispozici zde.


Jazyková škola Lingua centrum hledá lektory anglického jazyka. 

Podrobné informace jsou k dispozici zde.


Hledáme do realizačního týmu PŘEKLADATELE/TLUMOČNÍKA Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY na dobu realizace projektu v oblasti farmacie (práce možná na dohodu nebo zkrácený pracovní úvazek, event. OSVČ).
Podrobné informace jsou k dispozici zde.


Ztráty a nálezy (Lost and Found)

Pro zobrazení galerie ztrát a nálezů klikněte zde

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info